دستکش جدید Bristol برای آتش نشانان حرفه‌ای

دستکش جدید Bristol برای آتش نشانان حرفه‌ای

شرکت Bristol Uniforms نیز در Emergency Services Show ۲۰۱۴ طیف جدیدی از دستکش های ضد حریق خود را رونمایی می‌کند. Bristol در ادامه استراتژی تولید کالاهای حرفه‌ای به طراحی طیفی از دستکش‌های آتش نشانی سه ساختاره پرداخته است که با مطابق استاندارد ۲۰۰۸ :EN659 بوده و تمرکز آن بر ارایه بهترین حفاظت و راحتی حرکت دست است.

این دستکش های جدید که توسط تیم داخلی Bristol به عنوان بخشی از برنامه توسعه کالاهای جدید ( BNPDP ) ارایه شده است، قبل از آن که در سه ترکیب بافتی متفاوت ارایه شود، توسط آتش نشان‌های انگلیسی تحت آزمایش قرار گرفته بود. بدین منظور آزمایشات سنگین و دشواری بر روی ساختار فیزیکی، رویه، کیفیت نوک انگشتان و نیز شکل انگشتان و چالاکی کلی کار با این دستکش‌های ضد حریق انجام شد. اولین سری این دستکش ها دارای طراحی چرمی، منعطف، نرم و کاملا سیاه با پوشش ساخت Gore Crosstech و آستر Kevlar خواهد بود. دیگر ویژگی‌های خاص این محصول شامل:

گیره های کف دست، پوشش سیلیکونی و سردست دوخته شده از Nomex است. نتایج تست‌های متعدد نشان دهنده آن هستند که این دستکش امتیازات بالایی را در مقاومت نسبت به برش و کشش بدست آورده است.

 

منبع: ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق

دیدگاه‌ها ۰

*
*