چراغ قوه LED جدید Peli – جمع و جور و سبک

چراغ قوه LED جدید Peli - جمع و جور و سبک

Peli ، تولیدکننده محفظه‌های حفاظتی بسیار سخت و سیستم‌های روشنایی قابل حمل، از LED 3315 ، آخرین محصول خود برای استفاده در ناحیه صفر، خبر داد. چراغ قوه جدید کم حجم و سبک LED 3315 محصولی توسعه‌یافته برای کاربرد در مناطقی است که کارشناسان ایمنی مدت‌های زیادی است که منتظر آن بوده‌اند. این چراغ قوه با استفاده از فقط سه باتری AA ، نور خروجی ۱۱۰ لومن، فاصله تابش ۱۶۴ متر و حداکثر شدت پرتو ۸ شمع را طی ۱۹ ساعت برای کاربر مهیا می‌سازد.

LED 3315 با داشتن گواهینامه ATEX رده ۱ (منطقه ۰) می‌تواند در بالاترین منطقه خطر که در آن انتظار می‌رود، فضای قابل انفجار وجود داشته باشد، استفاده شود. این امر آن را به ابزاری مطمئن برای کار در محیط‌های محتوی گازهای فرار و خطرناک تبدیل کرده است. شکل آن به گونه‌ایی طراحی شده که به دلیل داشتن پشته‌هایی در امتداد دسته، گرفتن بدون لغزش را تضمین کرده و کاملاً برای گرفتن توسط دستکش و جلوگیری از لغزش چراغ قوه مناسب است.

از ویژگی‌های دیگر آن، محفظه باتری با قابلیت قفل شوندگی بر روی درب و لامپ اعلام کننده روشن بودن دستگاه بر روی قسمت بالایی آن می‌باشد. چراغ قوه LED 3315 در رنگ‌های زرد یا خاکستری و از پلیمر تقریباً غیرقابل خراب شدن ساخته شده است و برای جلوگیری از افتادن چراغ قوه در شرایط مخاطره‌آمیز، تسمه یا طناب مچ ایمنی به آن متصل است. ضدآب بودن، IPX 7 ، طول ۶/ ۱۵ سانتی‌متری و احساس وزن سبک تنها ۱۸۰ گرم (به همراه باتری) از ویژگی‌های دیگر آن می‌باشد.

 

منبع: ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق

دیدگاه‌ها ۰

*
*