سیستم پیشرفته حریق دتکتورهای متعارف دو سیمه شرکت Advanced

سیستم پیشرفته حریق دتکتورهای متعارف دو سیمه شرکت Advanced

شرکت Advanced پیشرو در صنعت و تجارت آتشنشانی، سیستم جدید پیشرفته اعلام حریق متعارف ۲ سیمه را با نام Quick zone ارائه داده است.

 

سیستم پیشرفته حریق شرکت Advanced

شرکت Advanced که در جهان به کیفیت محصولات هوشمند اعلام حریق معروف است، در حال حاضر سیستمی با کاربری آسان و انعطاف‌پذیر در نوع متعارف ارائه کرده است. همان‌طور که از اسم Quick zone پیدا است، این سیستم هم قابلیت تنظیم سریع تنظیم دارد و هم نگهداری سریع. این سیستم می‌تواند از ۲ تا ۱۲ زون را پوشش دهد و مورد تأیید استاندارد ۲۸۴ – ENF4 نیز می‌باشد. Quick zone دارای ۲ نوع پانل است، به صورت استاندارد و مستقل مدل Quick zone و به صورت قابلیت‌های کامل مدل Quick zoneXL که می‌تواند قابلیت‌های آن غیرفعال باشند یا به صورت سفارشی، تکرار کننده باشد. هر دو مدل، با طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های متعارف سازگار می‌باشند و پانلی منعطف برای زون‌ها همراه با ورودی و خروجی‌های قابل برنامه‌ریزی شونده به صورت انتخابی هستند.

قابلیت تست و آلارم کاذب در قسمت مدیریت خود دارند و کار با پانل آن بسیار ساده است. کلیدهای رنگ‌بندی شده (با رعایت استاندارد)، سطوح دسترسی به برنامه و مدیریت را با کد دستگاه یا با کلیه دستگاه‌ها امکان‌پذیر می‌نماید. نصب و سیم کشی آن آسان بوده و پانل آن کارت‌های افزایشی ماژولار را پشتیبانی می‌ک‏ند.

“جان نیوتون” (John Newton)، مدیر تولید شرکت Advanced می‌گوید:

“افراد کار با پانل‌های شرکت Advanced را دوست دارند. ما همه چیز را ساده کرده‌ایم. با همان پشتیبانی و خدمات معروف خود، Quick zone را حمایت می‌کنیم. چرا که در مقیاس‌های مختلف، دارای گزینه‌های تنظیم مختلف و عملکرد وسیعی است. این پانل می‌تواند با اطمینان کامل، به عنوان یک پانل متعارف برای هر سازه، کاربری و بودجه‌ای شناخته و نصب شود. پانل Quick zone آماده فروش در تمام مناطق تحت پوشش ENS4 شامل انگلستان، اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آسیا است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.advancedco.com مراجعه فرمائید.

 

منبع: ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق

دیدگاه‌ها ۰

*
*