X

جدیدترین مطالب

راهنمای انتخاب و خرید لوازم حفاظت فردی

راهنمای انتخاب و خرید لوازم حفاظت فردی

با توجه به برندها و مدل های مختلف موجود در بازار و نمونه های اصلی و تقلبی موجود بایستی به نحوی مناسب ترین برندها و مدل ها را انتخاب کنیم. در این خصوص توجه به نکات ذیل می تواند مفید و راهگشا باشد :

1- ابتدا به سایت مرکز تحقیقات و تعلیمات کار مراجعه کنید و از فهرست لوازم حفاظت فردی مورد تایید اداره کار ، برند و مدل لوازم حفاظت فردی مورد نیاز خودتون را انتخاب کنید. نکته ای در این رابطه توصیه می شود این که سعی کنید حتما از شرکتی که تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات کار برای اون صادر شده خرید نمایید چون نمونه های اصلی و تقلبی زیادی توی بازار هست که بدلیل تشابه زیاد امکان تشخیص اصلی و تقلبی سخت میشه و توصیه می کنیم حتی با وجود اختلاف قیمت از شرکت دیگه ای خرید نکنید.

2- اگر خواستید خرید را از شرکت دیگه ای که در فهرست مرکز تحقیقات و تعلیمات کار قرار نداره انجام بدهید و یا اصلا در فهرست مرکز تحقیقات اون کالا قرار نداشت، از فروشنده درخواست کنید تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات کار را برای شما دریافت کنه و حتی در صورت نیاز هزینه دریافت تاییدیه را تقبل کنید، چون خرید لوازم حفاظت فردی غیر استاندارد فقط دور ریختن بودجه سازمان و در خطر انداختن جان کارکنان است.

3- اگر به هر دلیلی امکان اخذ تاییدیه از مرکز تحقیقات و تعلیمات کار وجود نداشت، می تونید از وارد کنندگان معتبر و برندهای معتبر که استانداردهای مربوط به اون کالا را رعایت می کنند خرید خودتون را انجام بدهید.

باز هم تکرار می کنم خرید لوازم حفاظت فردی غیر استاندارد فقط دور ریختن بودجه سازمان و در خطر انداختن جان کارکنان است.

ان شا الله در پست های بعدی بطور اختصاصی تر در مورد انتخاب و خرید تجهیزات دیگه صحبت خواهیم کرد.

مطلب بعدی تایپ در منزل با کارمزد عالی برای افراد جویای کار
Print
935 رتبه بندی این مطلب:
4/3

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

نیازمندیهای HSE

دی ان ان